ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

14 محصول
مرتب‌سازی:

پلاستکس

پلاس تکس یا همان شرکت تجارت پیشگان یاسین در سال 1381 اقدام به تولید و واردات محصولات سیستم کلاچ خودرو‌های سبک و سنگین نمودند. پس‌ازآنکه در تولید و ارائه‌ی محصولات کلاچ موفقیت‌های زیادی کسب کردند، در سال 1386 همین فرآیند را برای محصولات سیستم ترمز ارائه دادند، که تاکنون استقبال جمع زیادی از خریداران روبرو بوده است.

محصولات پلاس تکس

قطعات تولید پلاستکس با بهترین مواد و سازگار با محیط‌زیست تولید می‌شوند. قطعاتی که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم هم برای خودرو‌های سبک و هم خودرو‌های سنگین ارائه شده‌اند. این شرکت محصولات خود را با 2 برند به نام‌ های  پلاس تکس و ژرمن تکس روانه بازار کرده است.

  • لنت ترمز و کفشک
  • کیت کلاچ شامل صفحه کلاچ، دیسک و بلبرینگ
  • لنت کلاچ

سیستم ترمز و کلاچ یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی در خودرو هستند که واقعاً لازم است به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم. چراکه درجاهایی که سرعت ما بالا است و به‌صورت ناگهانی شخصی یا خودرویی جلوی ماشین ما ظاهر می‌شود، سیستم کلاچ و ترمز است که ما را از بروز هرگونه حوادث ناگهانی و ناخوشایند محافظت خواهند کرد.

و در آخر

دیسک و صفحه کلاچ پلاستکس، لنت ترمز ژرمن تکس و سایر محصولات این شرکت را با ضمانت اصل بودن و با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی ماشین پلاس می‌توانید تهیه کنید.

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند ضروری