فروشگاه آنلاین ماشین پلاس

فروشگاه آنلاین ماشین پلاس با هم‌فکری جوانانی خوش‌فکر در سال 1392 فعالیت خود را به صورت فروش حضوری در زمینه‌ی فروش قطعات خودرو آغاز کرده است. تجربه و اعتبار به دست آمده در طی چند سال فعالیت ده‌ها نیروی کارآزموده و حرفه‌ای باعث شده که برای گسترش کار خود و ارائه ی خدمات برتر، بستر فروش آنلاین را هم ایجاد کنند و در این راستا این مجموعه فروش خود را از سال 1399 به صورت اینترنتی به کلیه‌ی نقاط ایران آغاز کرد. هم‌دلی پرسنل دلسوز و اراده‌ی پولادین مدیران در کنار صداقت و وجدان کاری باعث شده که این مجموعه جایگاه ویژه‌ای در بین هم‌وطنان گرامی پیدا کند.

ناگفته نماند که توسعه‌ی اینترنت و رشد این بستر زمینه‌ساز فروش اینترنتی شده است. در کنار آن وجود یک تیم زبده و متخصص در زمینه‌ی کارشناسی فروش عمده و خرده، تعمیر و سایر خدمات مربوط به برندهای معتبر و شناخته شده و هم‌چنین انبارهای متعدد در کلیه‌ی شهرهای ایران جهت راهنمایی صحیح شما عزیزان و ارسال و خدمات سریع به دنبال کسب رضایت شما عزیزان است.

فعالیت های فروشگاه لوازم یدکی ماشین پلاس

صحبت از برند که به میان آمد شایان ذکر است که فروشگاه آنلاین ماشین پلاس طی چند سال فعالیت خود بیعت همکاری با برترین برندهای روز دنیا در زمینه‌ی تولید قطعات ماشین را دارا بوده و با فعالیت و هماهنگی خود موفق به اخذ نمایندگی هر کدام شده است.

ازجمله‌ی این برندها می‌توان به مواردی از جمله ایساکو، عظام، قائم، رایکاآلتون، GISP، آفورتیس، ساوا، بارز، آپولو، مدرن، کروز، اسپیکال، نوین پارک، ABBC، سایپا، آما، FAG، ویژن، نوین پارت، والئو، و… می توان اشاره کرد البته همکاری ماشین پلاس با برندهای کلیک، ماشیتا، والدکس و هافنر که اتفاقا از پرطرطفدارترین برندهای فعلی بازار هم می باشند به صورت انحصاری است و فقط در ماشین پلاس می توانید قطعات مختص به اتومبیل های متنوع ازجمله پژو 405، پژو 206، پرایدو… را در این برندها یافت کنید.

قطعات یدکی که تحت عنوان برندهای اختصاصی می‌توانید از ماشین پلاس تهیه نمایید عبارتند از چراغ عقب 207، دیسک و صفحه پراید، اویل پمپ و… که هرکدام از کیفیت بی‌نظیر و ضمانت اصالت کالا بهره می‌برند.

لازم به ذکر است که اخذ نمایندگی به این صورت است که قطعات مربوطه مستقیم و بدون واسطه از تولیدکننده‌های اصلی تهیه می‌شوند، بنابراین اصالت کالا و سلامت فیزیکی محصولات توسط ماشین پلاس تضمین می شود.

مسلما همکاری ماشین پلاس با برندهای مذکور دستخوش برنامه ریزی و هماهنگی مدیریت و مجموعه می باشد که در راستای رضایت کاربران گرامی خواهد بود و همین امر سبب شده که در بین شهرهای هم جوار و دورترین استان های ایران نیز افتخار خدمات رسانی به متقاضیان را داشته باشیم.

سرمایه و دلیل پیشرفت ماشین پلاس

ما با اولویت قرار دادن رضایت مشتریان و صداقت، هدف والای خود را رضایت مشتریان در نظر گرفته ایم و رسیدن به این هدف سرمایه ی پایان ناپذیر ما است چراکه ماشین پلاس بر این باور است رضایت شما وابسته به امنیتی است که در جریان تامین امنیت مورد نظرشما با استفاده از قطعات باکیفیت بدست می آید.

نماد اعتماد الکترونیکی ماشین پلاس

از بارزترین نشان و بسترهای ایجاد اعتماد مشتریان می توان به وجود نماد  اعتماد الکترونیکی اشاره کرد که از جانب مرکز تجارت الکترونیکی که وظیفه ی ایجاد امنیت با زیرساخت های محکم برای اعتماد به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد و فروشگاه آنلاین ماشین پلاس با بهره مندی از این نماد و نماد سامانده که از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی اخذ خواهد شد را دارا است تا با این امکان بستری امن برای خرید هوشمندانه و رضایتبخش برای شما عزیزان فراهم باشد.

چرا ماشین پلاس؟

امروزه با بالا رفتن سطح انتظار و آگاهی جامعه دیگر کمتر کسی حاضر به خرید کالا بدون تحقیق است و با توجه به اینکه در صورت نیاز و اقدام به خرید با طیف وسیعی از محصول مورد نظر خود مواجه خواهید بود و در این صورت به اطلاعات دقیق و کاملی جهت خرید هوشمندانه نیاز دارید که با دریافت محتوای دقیق و درج مشخصات فنی برای تسهیل در فرایند پیش از خرید، امکان کسب اطلاعات دقیق از کالای مورد نظر برایتان فراهم خواهد بود.

بنابراین علاوه بر دریافت اطلاعات دقیق از ارائه ی اطلاعات مورد نیاز بهره مندی از اصالت کالا و سلامت فیزیکی آن، ضمانت های ما در فروشگاه اینترنتی ماشین پلاس می باشند که در غیر این صورت یعنی عدم اصالت و بروز هرگونه اسیب و اثبات آن، امکان مرجوع کالا برای شما کاربران گرامی فراهم است.

مجموعه فروشگاه آنلاین ماشین پلاس، با در نظر گرفتن قیمت های مناسب و سایر خدمات مبنی بر مشتری مداری سعی بر ارائه ی خدماتی شایسته ی مشتریان گرامی و ایجاد تجربه ای خوشایند و به یاد ماندنی را دارد و همواره تلاش این مجموعه در این راستا ملموس و قابل تحسین می باشد.

باشد که همراه فروشگاه آنلاین ماشین پلاس در بستری امن، اعتماد و رضایت را تجربه کرده و به خاطر بسپارید.