ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

13 محصول
مرتب‌سازی:

سرکان

سرکان

شرکت تولیدی و صنعتی سرکان از سال 1355 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در شهر تویسرکان از توابع همدان، تأسیس‌شده و نام این برند را نیز از اسم این شهر برگرفته است. آقای حاج هوشنگ چراغی این شرکت را بنا نموده اند. در ابتدای شروع فعالیت، به تولید فیلتر هوای خودرو‌های آن دوره پرداختند که با استقبال بی‌نظیری روبه‌رو شد. پس‌ازآنکه در ساخت و تولید فیلتر هوا موفق شدند، تصمیم گرفتند، تنوع محصولات خود را افزایش دهند.

محصولات سرکان

serkan، پس از موفقیت در تولید فیلتر هوا، اقدام به ساخت فیلتر روغن خودرو کرد. این موفقیت موجب گسترش برند serkan شد و با تأسیس چندین زیرمجموعه در تهران، وسعت بیشتری پیدا کرد. شرکت سرکان محصولاتی نظیر: فیلتر هوا، فیلتر روغن، فیلتر سوخت و فیلتر کابین را برای خودرو‌های زیر تهیه و توزیع کرده است

  • فیلتر ماشین‌آلات راه‌سازی و معدن
  • فیلتر‌های صنعتی
  • فیلتر کمپرسور و ماشین‌آلات تولید صنعتی
  • فیلتر روغن موتور سیکلت

علاوه بر تولید فیلتر‌های متنوع خودرو، روغن موتور خودرو سرکان نیز از تولیدات این شرکت، محبوبیت و جایگاه ویژه‌ای را در میان مردم و دارندگان خودرو دارد.

سخن آخر

قدمت و تجربه‌ی بالای برند serkan همچنین رضایت بالای خریداران آن، نشان از کیفیت محصولات آن دارد. محصولات شرکت سرکان را ضمانت اصل بودن کالا و با خیال راحت، از سایت ماشین پلاس می‌توانید خریداری کنید.

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند ضروری