چراغ خودرو یکی از مهمترین فطعات هر اتومبیلی محسوب می شود چراکه هم در زیبایی و هم در امنیت سرنشینان به هنگام رانندگی موثر است. اهمیت وجود این قطعه توجه تولیدکنندگان مختلفی را به خود جلب کرده است به گونه ای که امروزه برندهای مختلفی از این محصولات تولید شده و در سراسر کشور عرضه می شوند. ما در این بخش می خواهیم به بررسی تشابه و تفاوت چراغ 207 مدرن و کروز به عنوان دو مورد از پرمصرف ترین برندهای چراغ پژو 207 بپردازیم پس اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که به زیبایی و امنیت خودرو خود اهمیت می دهید ما را در ادامه این بخش همراهی نمایید.

تفاوت چراغ عقب 207 کروز با مدرن

همانطور که اشاره کردیم برند های کروز و مدرن به علت کیفیت بالایی که دارند مورد توجه بسیاری از خریداران هستند اما با این وجود نفاوت‌هایی را نیز می‌توان در میان این محصولات مشاهده کرد. اگر بخواهیم به بارزترین تفاوت چراغ ۲۰۷ کروز با مدرن بپردازیم می توانیم نور دهی بهتر چراغ های جلو و عقب کروز را نسبت به چراغ های مدرن را بیان کنیم چراکه قدرت روشنایی محصولات کروز نسبت به محصولات مدرن به طور قابل توجهی بالاتر می باشد. نکته فابل توجه اینجاست بدانید که برتری و یا به عبارتی تفاوت چراغ 207 مدرن و کروز تنها به این مورد ختم نمی‌شود. چراغ های عقب 207 کروز دارای مقاومت بیشتری در برابر نور آفتاب بوده و همچنین بردهای الکترونیکی آن ها نسبت به چراغ های مدرن کیفیت بهتری دارند و از موارد مرغوب تری نیز در ساخت طلق های آن ها استفاده شده است.

تفاوت چراغ جلو ۲۰۷ مدرن و کروز

چراغ جلو ۲۰۷ مدرن و کروز نیز با همدیگر تفاوت های خاصی دارند که بارز ترین آن ها همانند موارد قبل نور دهی بهتر کروز نسبت به مدرن است ولی اگر بخواهیم موارد دیگری را نیز در مورد تفاوت چراغ جلو 207 مدرن و کروز برایتان بیان کنیم می توانیم به کیفیت بهتر قالب گیری پلاستیک چراغ های کروز و همچنین ال‌ای‌دی های مرغوب تر استفاده شده در محصولات این برند نسبت به چراغ های مدرن اشاره کنیم. چراغ های 207 مدرن و کروز با وجود تفاوت هایی که با یکدیگر دارند از تشابه و نقطه اشتراکات خاصی نیز برخوردار هستند که در ادامه این بخش به چند مورد از مهمترین آن ها اشاره خواهیم کرد؛ با ما همراه باشید.

تشابه چراغ 207 مدرن و کروز

ظاهر کاملا مشابه، نصب فابریک سوکتی بر روی 207 و همچنین قابل نصب بودن چراغ های عقب برای انواع 206 از جمله مهمترین نقاط اشتراک چراغ های این دو برند است به گونه ای که دارندگان این خودرو با چشم پوشی از تفاوت های مذکور می توانند از هر کدام از این چراغ ها استفاده کنند چرا که قیمت چراغ های مدرن 207 نسبت به چراغ 207 کروز مناسب تر بوده و با توجه به قیمت آن بازدهی نسیتا خوبی نیز دارد اما در کل چراغ های کروز نسبت به چراغ های مدرن از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

امروزه فروشندگان متعددی در سراسر کشور وجود دارند که این محصولات را با کیفیت ها و قیمت های گوناگونی به فروش می رسانند اما اگر بخواهیم به یکی از معتبرترین آن ها اشاره کنیم می توانیم فروشگاه اینترنتی ماشین پلاس را مثال بزنیم به گونه ای که خریداران می توانند انواع چراغ های عقب و جلو 207 کروز و مدرن را با ضمانت اصلی بودن و مناسب ترین قیمت نسبت به سایر فروشندگان خریداری نمایند.