ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

15 محصول
مرتب‌سازی:

یاک

برند یاک

یاک نامی معتبر و شنیده شده در میان مردم می باشد. مردمان زیادی هستند که با این نام آشنایی دارند ولی حایز اهمیت است بدانید آشنایی مردم با این نام به این علت است که گذشته این اسم به یک هواپیمای جنگنده بر می گردد.

یاکوولف یاک یک جت تهاجمی سبک بوده که در روسیه ساخته شد و در 26 آوریل 1996 اولین پرواز خود را با موفقیت انجام داد. این جت جنگی در فوریه سال 2010 رونمایی شد و هم اکنون نیز در حال فعالیت و تولید است.

امروزه برند یاک در کشور ما ایران نیز درحال افزایش اعتبار می باشد با این تفاوت که این عنوان در ایران مربوط به لوازم یدکی خودرو می باشد. شرکت تولیدی محصولات برند یاک از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه برای ساخت محصولات خود استفاده می کند و روز به روز سطح کیفی شرکت و همچنین محصولات خود را افزایش می دهد به گونه ای که پس از گذشت چند مدت دیگر می توانید قطعات این برند را در صدر جدولی ببینید که جهت بررسی سطحی کیفی لوازم یدکی مربوط به برند های گوناگون تنظیم شده است.

شرکت تولید کننده محصولات این برند، تولیدی های خود را با توجه به آخرین استاندارد های خودرو سازی تنظیم می کند و سعی دارد روز به روز این تطابق را افزایش دهد تا بتواند از محصولات خارجی و حتی رقبای داخلی جلو بیافتد. طول عمر قطعات برند یاک نسبت به بسیاری از گونه های دیگر فوق العاده بوده  خریداران می توانند با اطمینان خاطر کامل آن ها را خریداری کرده و رضایت کافی را از آن ها جذب کنند.

ماشین پلاس

ماشین پلاس یکی از بزگترین فروشگاه های لوازم یدکی خودرو می باشد که سطح فعالیت های خود را علاوه بر خرید و فروش حضوری و مستقیم به سطح اینترنتی نیز گسترش داده است به طوری که خریداران می توانند با مراجعه به وب سایت این مجموعه تمامی محصولات برند یاک را مشاهده کرده و در صورت لزوم آن ها را خریداری نمایند.

فروشگاه ماشین پلاس نمایندگی انحصاری قطعات برند یاک در کشور می باشد که محصولات این برند را با داشتن برچسب اطمینان و ضمانت اصلی بودن محصول در اختیار مردم می گذارد.

همواره بهترین برند ها را از بهترین فروشندگان خریداری نمایید.

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند ضروری