ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

15 محصول
مرتب‌سازی:

انجیکا

شرکت NGK با 82 سال سابقه در تولید سنسور‌های تک و شمع موتور در کشور ژاپن فعالیت دارد. NGK مخفف 3 کلمه‌ی: NIPPON-JAPAN (ژاپن)، GAISHI INSULATER (عایق)،  KAISHA COMPANY (اسم کمپانی) می‌باشد. مدیر‌عامل شرکت انجیکا فلسفه‌ی شرکت خود‌را بر 3 عنصر اساسی پایه‌گذاری کرده است که در زیر آن‌ را نام می‌بریم.

  • ما باید از زمان جلو‌تر باشیم
  • فرصت‌ها و امکاناتمان را افزایش دهیم
  • به چیزهای فرا‌تر‌از انتظارمان برسیم

تولیدات شرکت

این شرکت شمع‌های تولیدی خود را برای انواع خودرو‌های سواری، خودرو‌های مسابقه، وانت، خودرو‌های هیبرید، موتورسیکلت، اره‌برقی، قایق موتوری، خودرو‌های دیزل اختصاص داده است. شرکت NGK در تولید شمع موتور خودروهای خود از تکنولوژی و ویژگی منحصر‌به‌ فرد به‌کار‌برده است. تولیدات شرکت ان جی کی در کاهش مصرف سوخت و افزایش قدرت استارت در خودرو بسیار موثر هستند همچنین از طول عمر بالایی برخوردار هستند .

انواع شمع موتور انجیکا

همان‌طور که اشاره شد یکی از تولیدات یا بهتر است بگوییم اصلی‌ترین تولیدات شرکت انجیکا، شمع موتور انجیکا است. کیفیت بالا و تنوع در شمع موتور‌های این شرکت، محبوبیت این برند را در میان مردم بسیار بالا‌برده است. از انواع شمع موتور‌هایی که تولید می‌کند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت انواع محصولات انجیکا

شینیچی اودو، مدیرعامل این شرکت توانسته برند انجیکا را به یکی از معروف‌ترین و باکیفیت‌ترین برند‌ها در سراسر جهان تبدیل کند. قیمت شمع موتور انجیکا نیز با‌توجه به کیفیت بالای آن بسیار مقرون‌به‌صرفه است. ماشین پلاس توانسته با خریدی بدون واسطه از شرکت ان جی کا، تنوع بالای محصولات آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند ضروری