ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

46 محصول
مرتب‌سازی:

ان ای

شرکت NE (ان ای) در سال 1973 در ژاپن تأسیس شد. درواقع مقر و مبدأ این شرکت ژاپن است؛ که بعدها در سراسر جهان نمایندگی‌های فعال و شرکت‌هایی را افتتاح کرد. در سال 1996 همکاری خود را با daido metal co آغاز کرد. این شرکت در سال 2006 نیز موفق به کسب جایزه‌ی بین‌المللی کیفیت و بسته‌بندی آلمان شد.

برند NE

نکته‌ی مهم این است که، در سال 2005 شرکت NIPPON با یک شرکت آلمانی به نام  SCHOTTLE MOTORENTEILE GmbH ادغام شد و تولیدات خود را از کشور آلمان نیز آغاز کرد. این ادغام یک شروع فوق‌العاده برای این برند بود.

شرکت ان ای تا سال 2008 بانام NPR فعالیت می‌کرد و پس‌ازآن در همان سال تصمیم گرفتند با برند و نام NE تولیدات خود را وارد بازار کنند. درواقع آغاز گسترش تولیدات خود را، با تغییر طراحی شرکت و تمامی بسته‌بندی‌ها به برند NE، شروع کردند.

تولیدات شرکت NE

NE با شعار و هدف محصولات نوآورانه و خدمات پیشگامانه به‌سرعت در حال پیشرفت است و قطعات بسیار باکیفیتی را تولید و توزیع کرده است. از جمله تولیدات شرکت NE می‌توان موارد زیر را نام برد.

  • پیستون
  • رینگ پیستون
  • سوپاپ
  • بلبرینگ

روی جعبه‌ی محصولات برند NE قسمتی دارای شیار تعبیه شده که با کندن و جداسازی آن می‌توانید کد اصل بودن کالا را مشاهده کنید. این امکان ویژه نشان می‌دهد که کالای خریداری شما اصل است.

خرید محصولات برند NE

تولیدات کشورهایی همچون ژاپن و آلمان همیشه برای ما ایرانیان جذاب و قابل‌اطمینان بوده، چراکه محصولاتشان ازلحاظ کیفی و مرغوبیت برای ما اثبات‌شده هستند. محصولات برند NE نیز  با همکاری شرکت‌هایی از این دو کشور آغازشده پس قطعاً کیفیت فوق‌العاده دارند. قطعات شرکت NE ازجمله رینگ پیستون NE را می‌توانید با مشاهده‌ی لیست قیمت رینگ پیستون ها از ماشین پلاس با ضمانت اصل بودن و گارانتی خریداری کنید.

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند ضروری