ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

59 محصول
مرتب‌سازی:

مدرن

چراغ‌های خودرویی مدرن

شرکت صنایع چراغ اتومبیل مدرن با بیش از 10 سال سابقه ی درخشان در عرصه ساخت و تولید چراغ خودرو، از سال 1369 راه اندازی شد. سپس ساخت و تولید انواع چراغ های خودرو را در بعد از دو سال، 1371در سال آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از مهندسین درستکار و باتجربه و متخصصین مجرب توانسته با حفظ و رعایت تمامی معیارهای کیفی و استاندارد های مربوطه محصولاتی با کیفیت برتر تولید و عرضه نماید. همچنین تست های مربوط به کلیه چراغ های خودرو تحت نظارت دهی و دارنده ی تاییدیه آزمایشگاه های معتبر صورت می گیرد. از افتخارات ویژه این شرکت همکاری مشترک با شرکت های اروپایی و آسیای شرقی موفق به انجام تکوین و طراحی انواع چراغ خودرو شده است.

گروه پژوهش صنعت مدرن

دارای دو کارخانه تولیدی است که کارخانه اول در شهر شهریار واقع در ۳۲ کیلومتری جنوب غربی تهران، واقع در زمینی به مساحت پنجاه هزار متر مربع و بیست و دوهزار متر مربع فضای سرپوشیده و کارخانه دوم در استان مرکزی، شهر آشتیان، واقع در زمینی به مساحت ده هزار مترمربع و تقریبا هفت هزارمترمربع فضای سرپوشیده می باشد.

نمایندگی های شرکت مدرن:

این شرکت افتخار همکاری بلند مدت با خودروسازان داخلی نظیر ایران خودرو و سایپا را نیز دارا می باشد و هم اکنون از تامین کنندگان اصلی خودروسازان کشور با ظرفیت بالغ بر شش میلیون، چراغ اصلی و آینه های جانبی خودرو در سال به شمار می رود. همچنین شرکت ثریاکو تنها نماینده شرکت مدرن در تهران می باشد.

از جمله نمایندگی های این شرکت:

استان تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز، کرج، بوشهر، بندرعباس و…

این شرکت در حال حاضر نیز از برترین تولیدکنندگان صنعت ساخت و تولید چراغ خودرو در ایران به شمار می رود و نقش بسزایی در صنعت تکنولوژی ایران دارد. و دارنده ی گارانتی و خدمات پس از فروش را نیز دارا می باشد.

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند ضروری