ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

1 محصول
مرتب‌سازی:

گلدستون

لاستیک گلدستون

لاستیک گلدستون یا به عبارتی دیگر گلدستون تایر نام تجاری شرکت آرتاویل تایر می باشد که در زمینه تولید و توزیع انواع لاستیک های خودرو فعالیت می کند. این شرکت تحت نظر آقای علی رضا انصاری در اردبیل تاسیس شده و امروزه نیز بخش تولیدات آن در این استان مشغول به فعالیت هستند و محصولات خود را به سایر مناطق کشور عرضه و به بازار جهانی صادر می کنند. دفتر مرکزی شرکت آرتاویل تایر در نهران می باشد.

این شرکت جزو صنایع لاستیک در کشور بشمار می رود و در بخش تالار شیشه ای سهام داران در چهارچوب فرابورس اداره می شود و جزو سهام های عام محسوب خواهد شد.

محصولات این برند شامل انواع لاستیک های مربوط به خودرو های سواری، وانت، کامیون و اتوبس ها می باشد و همچنین حایز اهمیت است بدانید که در زمینه انواع تایر های کشاورزی، تیوب و نوار فلپ تا حدودی فعالیت می کنند.

شرکت گلدستون تایر در به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید و عرضه لاستیک های خودرو در سطح خاورمیانه و آسیا شناخته می شود و همچنین محصولات این برند بخش بزرگی از نیاز های خودرو سازان ایرانی اعم از سایپا و ایران خودرو را تامین می کند.

شرکت آرتاویل چپس از تاسیس روز به روز پیشرفته تر شده و ظرفیت خود را بالا برد به گونه ای که ظرفیت تولید سالانه این شرکت در سال های ابتدایی تاسیس حدود 5000 تن بود و این در حالی است که در آخرین آمار دهی که در سال 2009 پخش شد، کارفرمایان این مجموعه بیان کردند که ظرفیت مجموعه به حدود 25000 تن افزایش پیدا کرده است.

کارکنان شرکت

کارکنان این شرکت در بخش های تولیدی و دفتر مرکزی به صورت کلی حدود 1400نفر می باشند و این در حالی است که طبق برنامه های طراحی شده از سوی مدیران این گونه برنامه ریزی شده است که اگر فاز دوم طرح های این مجموعه به ثمر برسد نه تنها کشور از لحاظ تولید لاستیک به خود کفایی می رسد بلکه حدود 400کارکن دیگر در این زمینه مشغول به کار خواهند شد.

نمایندگی های فروش

این شرکت برای افزایش فروش محصولات خود و همچنین دسترسی راحت تر مردم، نمایندگی های فروش مختلفی را برای خود انتخاب کرده است به طوری که خریداران می توانند با مراجعه به آن ها محصولات اصلی را با بالاترین کیفیت و قیمتی متناسب با قیمت تولیدی ها خریداری نمایند.

فروشگاه آنلاین ماشین پلاس یکی از بزرگترین نمایندگی ها فروش لاستیک برند گلدستون می باشد که تایر های این شرکت را به صورت آنلاین و همچنین داشتن گارنتی و برچسب اطمینان در سراسر کشور با مناسب ترین قیمت نسبت به سایر فروشندگان دیگر ارائه می دهد.

این مجموعه محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولیدکنندگان دریافت کرده و همین عامل نیز سبب شده است که قیمت فروش آن ها نسبت به فروشندگان دیگر بسیار متفاوت باشد چرا که هر چه واسط های خرید و فروش یک محصول بیشتر باشد قیمت محصول نهایی نیز بالاتر خواهد بود.

ماشین پلاس بزرگترین فروشگاه لوازم یدکی خودرو در سراسر ایران

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند ضروری