ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

26 محصول
مرتب‌سازی:

فن‌آوران

شرکت قالب سازی فن‌آوران

شرکت فن‌آوران پرتو الوند، ساخت و تولید انواع قالب های صنعتی را با هدف طراحی از سال ۱۳۷۵ آغاز نمود. با گذشت زمان  پیشرفت های قابل چشمگیری را در این زمینه عرضه نمود و سپس قابلیت دستیابی به  CAD CAM خرید ماشین آلات را بدست اورد. بنابراین توانست خدمات ارزنده و موثری را به تکنولوژی صنعت کشور ارائه نماید. با توجه به توان و نیروی بالای خود در این عرصه و همچنین با افزایش دانش فنی و تهیه تجهیزات تولیدی با تکنولوژی روز دنیا و مطابق با نیازمندیهای تولید چراغ در سال۱۳۸۳ تصمیم به تولید چراغ خودروهای سواری نمود. با مرور زمان شرکت فن آوران تولیدات خود را در این عرصه گسترش نموده و هم اکنون نیز نقش بسزایی در خدمات فروش و پس از فروش صنعتی دارد.

آزمایشگاه

در این شرکت بیش از 200 نفر نیروی انسانی در حوزه های مختلف شرکت مشغول به کار بوده و در تلاش اند تا محصولاتی با بهترین سطح کیفیت، در اختیار مشتریان قرار دهند. قسمتی از این شرکت به آزمایشگاه آن تعلق می گیرد. در این قسمت کارمندان با بکار گیری بروز ترین متدها و همچنین استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا اماده خدمات رسانی به شرکت های همکار هستند.

معرفی واحدها

واحد مونتاژ:

شرکت فن‌آوران جهت افزایش کیفیت محصولات و همچنین جلب رضایت مشتریان، خطوط مونتاژ را با بهترین تجهیزات مرتبط از سیستم رباتیک (جهت اطمینان از عملکرد آببندی چراغ های خودرو)، کنترل کلیه محصولات با تجهیزات تست نورسنجی و عملکردی نموده و از پرسنل مجرب در ایستگاه های .مختلف بهره مند است

واحد قالب و ابزار:

در این واحد منطبق با استانداردهای صنعت خودرو از تکنولوژی cadcam و نرم افزارهای تخصصی solidworks,catia و همچنین از تجهیزات مرتبط از قبیل دستگاه های CNC highSpeed در جهت طراحی و ساخت قالب های تزریق پلاستیک، دایکاست و فلزی وفیکسچرهای کنترلی منطبق با استانداردهای صنعت خودرو از تکنولوژی cadcam و نرم افزارهای تخصصی solidworks,catia و همچنین از تجهیزات مرتبط از قبیل دستگاه های    بهره مند می باشد.

واحد آزمایشگاه:

بر اساس یک تفکر نقادانه و اصولی در صنعت ساخت چراغ خودرو و همچنین با گواهمندی به استانداردهای بین المللی نظیر: PSA,KES,ECE و JIS،آزمایشگاه شرکت تجهیز گردیده و مرجعی برای آزمونهای شیمیایی، مکانیکی و کنترل ابعادی و عملکردی و نورسنجی می باشد.

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند ضروری