ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

89 محصول
مرتب‌سازی:

عظام

گروه تولیدیی عظام

عظام یک گروه بزرگ تولید قطعات خودرو است. که از 12 شرکت بزرگ تشکیل شده است. فعالیت خود را از سال 1372 آغاز کرده است وتا کنون ادامه دارد. شرکت‌‌های عضو این گروه در تهران و استان‌های مختلف دیگر از جمله آذربایجان شرقی، گیلان،البرز و اصفهان استقرار دارند. گروه قطعات خودرو عظام خود در تهران ثبت و مستقر شده است.

در این مجموعه حدو 4000 نفر بصورت مستقیم و 30000نفر بصورت غیر مستقیم شاغل هستند و کسب درآمد می‌کنند. اخد لیسانس‌های معتبر و همکاری‌های فنی و با به‌کار گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا از شرکت‌های معتبری همچون:  valeo،  bosch، mandoتوانسته است قطعاتی با کیفیت بالا را تولید کند و  توانمندی‌های خود را در حمایت ا از صنعت خودرو سازی داخلی  کشور به اثبات برساند.

مدیریت عظام

مدیریت هلدینگ عظام به دست عباس ایروانی است، تحصیلات او در سطح دیپلم است او متولد 1335 در تهران است. پس از انقلاب سال 1357 وارد بازار آن و یراق‌آلات شد در دوران جنگ به ساخت قطعات موتور سیکلت پرداخت. مدتی نمایندگی پیستون کالمن آلمان را گرفت و کارخانه پیستون سازی تبریز را از دولت خریداری کرد و کسب و کارش را توسعه بخشید. در سال 1376 گروه قطعه سازی عظام را تاسیس کرد و به یکی از مهمترین تولید کنندگان قطعه در ایران شد.

ماموریت گروه عظام

هدف این گروه تامین و تولید قطعات و لوازم یدکی خودروها با بالاترین سطح کیفی و قابل اعتماد برای مصرف‌کننده داخل کشور و نیز بازارهای منطقه‌ای، با اتکا بر دانش مهندسان و کارشناسان خبره و مشارکت قطعه سازان قدر و معتبر جهانی است.

شرکت‌های گروه عظام

*استام صنعت: در زمینه تولید دینام و استارت خودروهای سواری تحت لیسانس valeo  فراسه فعالیت می‌کند.

* پویان صنعت نهاد: اولین و تنها کارخانه تمام اتوماتیک در زمینه تولید بلبرینگ و رولبرینگ در ایران است.

* پایا کلاچ: در زمینه ساخت کیت کلاچ و انتقال قدرت فعالیت می‌کند که دانس آن‌ها تحت لیسانس valeo فرانسه است.

* پایا ذوب کاوه: فعالیت این شرکت در زمینه ساخت قطعات چدنی است که بصورت ریخته‌گری قطعات را تولید می‌کنند و بعد از آن اعمالی همچون تراشکاری و فرزکاری انجام می‌شود تا به قطعه مورد نظر و قابل استفاده تبدیل شود.

* سازه سیم: شرکتی است در زمینه طراحی، تولید و تامین دسته سیم انواع خودروها با کیفیت مطلوب و مناسب فعالیت می‌کند.

* سازه پویش: یکی از معتبرترین شرکت‌های گروه عظام می‌باشد که در زمینه تامین‌کننده سیستم‌های الکترونیکی و مکاترونیکی خودرو برای خطوط OEM می‌باشد.

* تارا ذوب: این شرکت در زمینه تولید قطعات ریخته‌گری آلومینیومی با استفاده از تکنولوژی ریخته‌گری به روش دایکست محفظه گرم و محفظه سرد و ثقلی انجام ماموریت می‌کند.

* پیستون ایران: همانطور که از اسم این شرکت می‌توان فهمید، در زمینه پیستون فعالیت می‌کند، اما محصولات آن‌ها فقط پیستون نیست بلکه شاتون، رینگ و گژن پین خودروهای بنزینی و دیزلی هم را تولید می‌کنند.

* پایا خودرو نوین: یکی از شرکت‌های گروه عظام است، در تهران مستقر است و در زمینه اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده فعالیت می‌کند.

* والا قطعه: والا قطعه تامین کننده قطعاتی مانند بوش سیلندر، شاتون، دیسک و کاسه چرخ گروه قطعات خودرویی عظام می‌باشد.

* فرآوری و ساخت: در شهر صنعتی رشت و با مساحت 87000 مترمربع، با هدف ساخت و تولید انواع کمک فنرهای خودروهای سبک، سنگیو و موتور سیکلت واقع شده است.

آزمون

آزمون‌های گروه عظام شامل تست‌های دوام، تست‌های نشت داخلی، تست‌های نشت خارجی، آزمون اصطکاک و سکون و اصطکاک دینامیکی که بعنوان مهمترین ردیف‌های آزمونی در نظر گرفته می‌شود.

قطعات گروه عظام را می‌توان از ماشین پلاس به صورت آنلاین و حضوری تهیه نمایید

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند ضروری