ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

11 محصول
مرتب‌سازی:

بوش

شرکت بوش با‌ سابقه‌ای حدود 130 ساله، در سال 1886 در آلمان تاسیس شد. این کمپانی در زمینه‌های قطعات‌یدکی خودرو، ابزار‌آلات برقی و دستی، ابزار‌های‌صنعتی، لوازم خانگی و موتور‌های مغناطیسی فعالیت دارد. دفتر مرکزی کمپانی در شهر گرلینگن قرار دارد. بیشتر از 350 شرکت و 112 هزار کارمند در انحصار شرکت بوش هستند.

دفتر پخش تولیدات این شرکت علاوه بر آلمان در کشورهایی مثل: سوییس، جمهوری چک، هندوستان، بلژیک، آفریقای جنوبی و چندین کشور دیگر، شرکت‌های تحت تابعیت خود دارد.

دست آورد‌های شرکت بوشودرآ

همان‌طور که در بالا به آن اشاره کردیم، بوش در سال 1886 فعالیت خود‌را در یک حیاط کوچک آغاز کرد. یک‌سال بعد موتور مغناطیسی با ولتاژ پایین را معرفی کرد و پس از گذشت 20 سال موتور‌های مغناطیسی با ولتاژ بالا را عرضه کرد. در سال 1901 اولین کارخانه لوازم‌خانگی بوش توسط روبرت، خالق بوش افتتاح شد.

کمپانی ذکر شده در سال 1913 چراغ خودرو را به بازار ارائه کرد. سپس بعد‌از 10 سال، برف‌پاک‌کن و پمپ انژکتور موتور دیزل را به تولیدات خود اضافه کرد. درسال 1932 برای اولین بار دریل برقی و رادیو‌پخش را روانه بازار کرد. متاسفانه در‌سال 1942 روبرت بوش، این بنیان‌گذار بزرگ در سن 80 سالگی درگذشت. اما با نبود روبرت هم، این شرکت همچنان با‌قدرت به تولیدات خود ادامه داد.

خرید محصولات برند بوش

کیفیت بالای لوازم‌خانگی این کمپانی زبانزد خاص و عام است. از‌این‌رو پی می‌بریم که سایر تولیدات شرکت بوش همچون، لوازم یدکی خودرو بوش نیز از کیفیت بالایی برخوردار است. با این سابقه‌ی طولانی، شرکت بوش قطعا کمتر کسی پیدا می‌شود که نام این برند معتبر را نشنیده باشد. ماشین پلاس به‌عنوان نمایندگی قطعات خودرو بوش، در کشور کلیه لوازم‌یدکی این شرکت را با کمترین قیمت در اختیار شما قرار داده است.

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند ضروری