ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

5 محصول
مرتب‌سازی:

آپولو

لاستیک آپولو

شرکت آپولو یکی از مهمترین و بزرگترین شرکت هایی است که در زمینه تولید تایر و لاستیک فعالیت می کند. وسعت فعالیت آپولو ابتدا از سطح خاورمیانه شروع شد و به مرور زمان و پس از تثبیت جایگاهش در میان ده ها تایر ساز و برند معروف دنیا بازار خود را از سطح خاورمیانه بیشتر توسعه داد به گونه ای که امروزه آوازه این برند در شرق آسیا و استرالیا نیز به گوش خواهد خورد و همچنین محصولات این شرکت مورد استفاده قرار می گیرد.

افتتاح شرکت آپولو و شروع فعالیت های آن از هندوستان آغاز شد و این شرکت روز به روز بیشتر به سطح کیفی محصولات خود می افزاید تا بتواند رتبه بالاتری در عرصه رقابت با سایر تولیدکنندگان این محصولات در جهان کسب کند و تا حدود زیادی نیز در این زمینه موفق بوده است. تایر سازان ژاپنی و اروپایی که از تکنولوژی های فوق پیشرفته بهره می برند و سهم بزرگی از این بازار را به خود اختصاصا داده اند این برند را به عنوان یکی از بزرگترین و قدر ترین رقبای خود می شناسند.

افتخارات

تایر و لاستیک ساخت شرکت آپولو در سال 2013 در مسابقات بین المللی تکنولوژی برگزار شده در آلمان به عنوان تایر سال انتخاب شد. اونکا اس کانوار راییس اتحادیه این شرکت ضمن ابراز شادمانی در این مسابقه این گونه بیان کردند که به کار گیری ماشین های خودکار و تاکید بر تایر های آپدیت و به روز دنیا همواره سر لوحه کار تولیدکنندگان این شرکت خواهد بود.

هدف

شرکت آپولو از سال 2011 مدام در حال تحقیق بر روی دومین برنامه 5 ساله توسعه خود می باشد. هدف اصلی این برنامه پیشی گرفتن برند آپولو از ده برند تایر معروف جهان است و حایز اهمیت است بدانید که در این مسیر نیز رو به پیشرفت بوده و تا به امروز دچار شکست و عقب گرد نشده است.

مجموعه تولیدی لاستیک آپولو یک از بزرگترین و معتبر ترین تولیدکنندگان لاستیک در دنیا محسوب می شوند حدود 121 بیلیون روپیه در هندوستان و 2.5 میلیون دلار در آمریکا به عنوان فروش سالیانه این شرکت 2011 ثبت شده است. این مجموعه در سال 1976 میلادی در کرالا کشور هندوستان تاسیس شده است.

کارخانه

امروزه کمپانی آپولو دارای 4 کارخانه تولیدی در هند، دو عدد زیمباوه داشته و همچنین در هلند و آفریقای جنوبی نیز کارخانه تولیدی این مجموعه به چشم می خورد.

تاسیس کارخانه آپولو در اروپا نیز انجام شد به گونه ای که نخست وزیر مجارستان ویکتور اوریان این کارخانه را به عنوان دومین کارخانه آپولو در اروپا در آوریل سال 2017 تاسیس نمود.

نمایندگی فروش

امروزه نمایندگی های فروش محصولات این برند در ایران نیز وجود دارند اما توجه داشته باشید که در صورت نیاز برای خرید آن ها همواره به فروشندگان مراجعه کنید تا بتوانید محصولات اصل و مرغوب را خریداری نمایید.

فروشگاه آنلاین ماشین پلاس یکی از بزرگترین نمایندگی های فروش لاستیک های آپولو و سایر لوازم یدکی خودرو می باشد که خریداران می توانند با مراجعه به آن ها بهترین محصولات را بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت خریداری نمایند

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند ضروری